Zastosowanie najpopularniejszej techniki znakowania odzieży

Posted on Posted inReklama

Zastosowanie popularnej techniki znakowania ubrań, a więc sitodruku wpływa na to, że oferta marki Terraprinting jest tak warta uwagi. Sitodruk jest metodą cenioną między innymi z uwagi na oszczędność. Pozwoli bowiem uzyskać niskie koszty jednostkowe przy dużych nakładach. Eksperci ze wskazanej firmy stosują do druku wysokiej jakości farby. Z tego powodu rezultaty są idealne, a nadruki z sitodruku cechują się wysoką solidnością. Jeśli zamawiający ma takie wymagania, to wykorzystywane są nie tylko farby klasyczne, ale też pozwalają na uzyskanie efektów większych, czyli zastosowany jest nadruk wypukły albo neonowy.

Sitodruk używany jest na odzieży marketingowej, sportowej oraz roboczej. Metoda sitodruku opiera się na naniesieniu na materiał farb poprzez naświetlone sito do sitodruku. Naświetlenie sita bazuje na pokryciu części otworów oraz pozostawieniu tylko tych przez które muszą przenikać farby. Każdy kolor nakładany jest oddzielnie, a umocnienie nadruku ma miejsce, gdy poddawany jest on wysokiej temperaturze. Drukarnia sitodrukowa, jaką prowadzi firma Terraprinting proponuje zrobienie druku przy wykorzystaniu karuzeli automatycznej, półautomatycznej lub ręcznej. Specjaliści z koszulki z nadrukiem polecają klientom decydować się na sitodruk wtenczas, gdy drukują oni duże nakłady, mające powyżej 100 sztuk z takiego samego wzoru. Co więcej, propozycja usług dedykowana jest dla klientów, którzy zechcą wydrukować niewielkie ilości, lecz z użyciem 1 albo 2 barw.

Zagwarantowane jest to, że kiedy komuś będzie zależało na najwyższej jakości nadruku na ubraniach i gadżetach promocyjnych, to sitodruk jest mu to w stanie zapewnić. Wycena świadczenia w podanej drukarni wyznaczona jest indywidualnie, ze względu na to, jak skomplikowana jest realizacja zamówienia. Przy wycenie uwzględnia się: nakład oraz wymiar nadruku, projekt graficzny pod względem liczby wykorzystywanych wybarwień, wymiar nadruku na określonym materiale. Klienci po ukończeniu zamówienia dostrzegają, że nadruk zrealizowany w zielonogórskiej drukarni był świetną inwestycją.

Dodaj komentarz