Zaproszenia dopasowane do aktualnych trendów w branży wedingowej

Posted on Posted inUsługi

Zaproszenia od jakich można rozpocząć planowanie dnia zaślubin udostępnione są w pracowni Margo & Bees. Są to szczególne wedding invitations, ponieważ wykonane zostały samodzielnie. Spersonalizowana papeteria na ślub wpłynie na klimat eventu, od pierwszych chwil wskazując na jego renomę. Zaproszenia, save the date a także inne dodatki będą dostosowane do motywu ślubu. Można spersonalizować dostępne wzory oraz kolory.

Detale na zaproszeniu wyznaczone są indywidualnie z projektantami. Są to: barwy, typ papieru, spersonalizowanie tekstu, motywy graficzne, jak i elementy ozdobne. Wzory pośród jakich można wybierać to: rustykalny, roślinny, glam, elegancki, stylizowany na staroświecki, z motywami dostosowanymi do upodobań wyznaczonej pary. Oznacza to, że można mieć szansę na znalezienie czegoś nadzwyczajnego, niezależnie od tego, czy komukolwiek będzie zależało na mniej albo bardziej formalnych zaproszeniach. Zaproszenia są wykonane z ekologicznego papieru, wobec czego wlicza się je do przyjaznych przyrodzie.

Każdy, kto jest zainteresowany taką papeterią na ślub może na początku zamawiać próbki papeterii ślubnej. W ten sposób sprawdza ich jakość. Bardzo często zamawiający razem z zaproszeniami zamawiają kartkę z zapisaniem daty a także kartki z podziękowaniami dla gości. W efekcie można faktycznie rozplanować cały dzień ślubu. Już przed dniem ślubu będzie mieć się wszystkie elementy dostosowane do motywu wesela. Można wtedy wyjątkowo skoncentrować się na pozostałych przygotowaniach.

Szczególnie, że zamówienia w tym miejscu realizowane są natychmiastowo. Do każdego zaproszenia dodana jest koperta. Samodzielnie zrobione kartki z datą ślubu wyglądają cudownie. Poza zaproszeniami można zamówić przypominajki o ślubie, przywieszki do prezentów dla gości oraz księgi pamiątkowe, jakie goście weselni uzupełnią dla Nowożeńców w dniu zaślubin. Zapewnione jest, że jeżeli ktoś złoży całe zamówienie w tej pracowni to zyska spójny projekt i przygotowania ślubne sprawią mu dużą satysfakcję.

Dodaj komentarz