Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, jakie idealnie oddziałują na stan skóry

Posted on Posted inUroda

Możliwość skorzystania z wsparcia doświadczonego trychologa w gabinecie medycyny estetycznej Centrum Estetica to usługa, z jakiej klientki korzystają bardzo chętnie. Ekspertka Magda Kulik – Kopka ma wykształcenie kierunkowe nie tylko z zakresu trychologii, ale również kosmetologii, technologii żywności oraz mikroodżywiania. W efekcie, może wszechstronnie pomagać osobom, które zgłaszają się do niej ze schorzeniami jakimi są: wypadające włosy, łysienie, świąd, bądź choroby na obszarze głowy. Wskazana trycholog wrocław w pierwszej kolejności analizuje stan skóry głowy klienta, sprawdzając szczegółowo włosy wraz z cebulkami. Ma to na celu ustalić powód powstania łuszczycy, łupieżu, czy łojotokowego zapalenia skóry. Badanie jakim jest trichoskopia odbywa się przy użyciu mikrokamery.

Dalsze zaś badania są zalecane w zależności od tego, jaka będzie diagnoza. W wybranych przypadkach zrobiona jest Tkankowa Analiza Pierwiastkowa Włosów. Dogłębna analiza jest bazą do wyznaczania indywidualnego rozkładu terapii oraz pielęgnowania. Klientki dostają też polecenia związane z domową pielęgnacją, suplementowaniem i dietą. Ze świadczeń wykwalifikowanej ekspertki robią użytek na równi kobiety, jak i panowie. Terapia trychologiczna z jakiej korzystają w Centrum Estetica jest spersonalizowanie dopasowanym kompletem zabiegów, w seriach od trzech do dziesięciu w przerwach od 7 do 30 dni. Leczenie zawiera metody: naturalne, kosmetyczne, nowoczesne, fizykoterapeutyczne a także dermatologiczne.

Oferta obejmie na przykład: peelingi skóry głowy, prądy Dansorwala, jonoforezę, sonoforezę, mezoterapię igłową i bezigłową, mikronakłucia a także dużo pozostałych usług. Obszar terapii trychologicznej dopasowany jest zaawansowaniem do potrzeb konkretnych pacjentów. Wprowadzana jest równocześnie terapia uderzeniowa, przystosowana do oczekiwań skóry oraz włosów, terapia wzmacniająca obejmująca wyznaczoną dietę oraz suplementowanie oraz terapia podtrzymująca i zachowawcza, bazująca na odpowiedniej pielęgnacji w domu. W gabinecie używany jest innowacyjny laser excimerowy, do wyleczenia objawów bielactwa, łuszczycy, AZS albo łysienia plackowatego.

Dodaj komentarz