Wydajne generatory ozonu od przedsiębiorstwa Ozon Food

Posted on Posted inUsługi

Innowacyjne generatory ozonu od firmy Ozon Food to modele GO – 01 i GO – 02. Mogą one być w dowolny sposób dopasowane, zależnie od tego, czego oczekuje konkretny klient. Model GO – 01 jest wykonany w nawiązaniu do tego, czego wymaga krajowy przedsiębiorca.

Najlepsza jakość w dobrej cenie to dokładnie to, co motywuje do zakupu generatory ozonu i pokazuje, że dobrze będzie posiadać to urządzenie w swoim zakładzie. Ozonatory GO – 01 zakłada się na szynie DIN. Mają one szybko działające złącza ze stali kwasoodpornej i wydajność 10g/h w wypadku pojedynczego modułu. Intuicyjny panel sterowania pozwoli pracownikom konkretnego zakładu szybko nauczyć się obsługi. Przemysłowe wytwarzanie ozonu z powietrza jest przyszłościowe i z tego względu opłaca się na to decydować.

Wybrane moduły można razem łączyć, co jest bardzo użyteczne i sprawdza się w większych zakładach. Nieskomplikowana instalacja oraz integracja z liniami zleceniodawcy to następne atuty. Zarządzać generatorem można zdalnie bądź przez panel. Posługiwanie się systemem pozwala danemu przedsiębiorcy posługiwać się znakiem „Bezpieczna Żywność”. Wskazany ozonator zrobiony został z trwałych tworzyw i z tego powodu też można spodziewać się jego dużej żywotności. Każda z instalacji jest zaprojektowana pod oczekiwania klienta. W 100% polski wyrób daje zapewnienie szybkiego serwisu, o ile pojawi się taka potrzeba, ponieważ nie ma konieczności oczekiwać na podzespoły z zagranicy.

Dokładna charakterystyka oraz opis technologiczny modułu podane są na witrynie internetowej. Mocne generatory ozonu Ozon Food to idealne maszyny. Każdy z modeli można dopasować pod kątem projektowanego systemu, w wybranym miejscu pracy. Indywidualne dopasowanie urządzenia daje natychmiastowe rezultaty. Ozon Food dostarcza perfekcyjną technologię oraz przyczyni się do tego, że marka rozwinie się w branży. Mając tego typu generatory, nie ma potrzeby poznawać konkretnych technologii.

Dodaj komentarz