Woda z O3 jako podstawa zdrowego jedzenia

Posted on Posted inUsługi

Woda z ozonem jako baza zdrowej żywności promowana jest przez zakład Ozon Food. Jakościowe urządzenia jakie służą do czynności takiej jak ozonowanie wody przemysłowej działają wzorowo, co może przełożyć się na renomę zakładu pracy. Generatory sprawdzą się w czasie dezynfekcji, co w czasie pandemii COVID 19 ma znaczenie.

Kupując wszechstronny system ozonowania od Ozon Food można oczekiwać na kompleksową obsługę: od wykonania projektu, przez realizację, montaż, kurs z obsługi i serwis. Wszystkim zajmuje się jedna marka, a więc można liczyć na sprawne wykonanie. Połączenie kilku maszyn w jednej instalacji jest wygodne. Urządzenia są odporne na wpływ wody, wobec czego w trudnych okolicznościach branży spożywczej sprawdzają się doskonale.

Zaprezentowane maszyny działają samoczynnie oraz obsługuje się je bez problemu. Ozonowanie wody pozwala właścicielowi firmy posługiwać się znakiem „Bezpieczna Żywność”. Każda z instalacji jest zaprojektowana pod wymagania klienta, co zapewnia wiele korzyści. Można oczekiwać na szybki serwis, gdyż nie ma konieczności czekać na podzespoły zagraniczne. Obszary, w jakich mogą zostać zastosowane urządzenia do ozonowania to: owoce i warzywa, drób, mięso, ryby i owoce morza, jaja oraz spersonalizowane zastosowania.

Wykorzystywana na skalę przemysłową woda ozonowana gwarantuje maksymalną świeżość produktów spożywczych. Mycie jedzenia wodą z ozonem wydłuża świeżość wyrobów spożywczych i nie dopuszcza do pojawienia się bakterii. Jedzenie będzie miało doskonały wygląd oraz aromat. Stosując ozonatory nie korzysta się ze środków chemicznych. To świetny sposób na rozwój firmy. Przemysłowe produkowanie ozonu z powietrza jest tym, na co warto się zdecydować. Ozon Food udziela klientom wielu informacji, wobec czego warto pracownikom ufać i zdecydować się na ich rozwiązania. Woda ozonowana to woda idealnie sprawdzająca się w branży spożywczej. Jest sterylna i zdrowa.

Dodaj komentarz