W jakiej branży założyć firmę?

Posted on Posted inZakupy

Jeśli chcemy by biznes w naszym kraju rozwijał się na podobnym poziomie jak ma to miejsce obecnie w Europie zachodniej niezbędne są w tym wypadku intensywne zmiany bez jakich niestety przenigdy nie dojdziemy do tych państw. Dystans graniczny nas, a Europę jest już teraz obecny oraz trudno ogłosić kiedy taki stan rzeczy się zmieni. Na chwilę obecną niestety nie czyni się żadnych zmian w tym kierunku by biznes był w szerokim zakresie osiągalny dla naszych polaków, przez co niestety niewielka część naszych polaków interesuje się zakładaniem aktywności gospodarczej oraz prowadzeniem jej na masową skalę.

Na tym cierpi też nasza idealna gospodarka, która powinna się wręcz opierać na prywatnych biznesmenach a tymczasem tych na naszym rynku jest niewielu i trudno powiedzieć czy w tym przypadku cokolwiek się zmieni. Na chwilę aktualną nic na to nie wskazuje, co nie zmienia faktu, iż być może doczekamy się zmian dzięki którym sytuacja ta ulegnie zmianie na korzyść to właśnie dzięki czemu przedsiębiorczość będzie w Polsce kwitnąć co jest na pewno marzeniem większości osób w stworzonym przez nas kraju – sprawdź zarabianie na odzieży. Jeżeli zmiany w prawie dotyczącym działalności gospodarczej będą posuwać się w dalszym ciągu w takim tempie to przykre ekspresowo ma prawo się okazać, że skonstruowany przez nas biznes będzie z roku na rok stać na coraz niższym poziomie, co już teraz jest niestety zauważalne.

Niestety w stworzonym przez nas kraju prawo gospodarcze kuleje co odbija się w ogromnej mierze na biznesmenach, którzy nie mogą w swobodny sposób zakładać działalności gospodarczej ponieważ to najzwyczajniej w świecie jest niemożliwe oczywiście ze względu na kulejące prawo. Musiałoby pod tym względem dojść do wielu zmian, dzięki jakim można byłoby śmiało powiedzieć, iż dorównujemy zachodniej Europie, jednakże na chwilę obecną tak nie ma i trudno przypuszczać kiedy takich czasów dożyjemy. Na chwilę obecną powolność zmian niestety niekorzystnie wpływa na osoby, które były zaciekawione dotąd zakładaniem działalności gospodarczej albowiem w większości przypadków osoby te zniechęciły się do prowadzenia aktywności gospodarczej, czemu rzecz oczywista nie można się dziwić.

Dodaj komentarz