Usługa dezynfekowania, dezynsekowania i odszczurzania w firmie BIOS

Posted on Posted inZdrowie

Usługa dezynfekowania, dezynsekcji i odszczurzania w przedsiębiorstwie BIOS jest realizowana na imponującym poziomie. Wszystko w zakresie zwalczanie prusaków karaluchów
jest zrobione wszechstronnie i na podstawie indywidualnych ustaleń. Pluskwy można najczęściej spotkać w miejscowościach turystycznych. Jeśli przedsiębiorca w swoim lokalu odkryje problematyczne insekty, to powinien od razu skontaktować się ze specjalistami. W obrębie usługi wykonywane są trzy zabiegi, z użyciem 3 innych preparatów, wobec czego pluskwy nie mogą uodpornić się na substancje czynne.

W dodatku użyta jest mocno oddziałująca parownica, jaka sprawnie zwalczy jaja. To przynosi gwarancję, że specjaliści pozbędą się nawet sporych kolonii pluskiew. Można również oczekiwać na zwalczanie prusaków oraz karaluchów. Są one zwalczane zarówno w budynkach o charakterze turystycznym, w domach i w blokach. Wykorzystywany jest specjalny żel. Pracownicy miejscowo wykładają go w miejscach, w jakich pojawiły się karaluchy. Żel jest bez koloru, bezwonny, biodegradowalny oraz bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Po jego użyciu insekty wabione są zapachem feromonów i cała kolonia może wyginąć już w kilka tygodni. Inne szkodniki, jakimi zajmuje się firma BIOS to mrówki.

Często atakują one kuchnię. Ze względu na to, że przeniosą na sobie sporo drobnoustrojów, jedzenie jakie dotkną musi być zutylizowane. Żel zaprezentowany powyżej sprawdzi się również w przypadku mrówek. Inną usługą jest odszczurzanie, a więc pozbywanie się szczurów i myszy. Ta usługa jest także zrealizowana nienagannie. Łapki każdorazowo przystosowane są do określonego miejsca, z jakim uprzednio zapoznają się pracownicy. Martwe zwierzęta są utylizowane. Eksperci wystawiają także certyfikaty dla tych obiektów, w jakich regularna usługa odszczurzania jest wskazana. Kompleksowe usługi są domeną zaprezentowanej firmy. Zleceniodawcy sprawdzając ofertę od razu dostrzegają, że mają kontakt z ekspertami.

Dodaj komentarz