Urodziny z balonami – gwarancja radości

Posted on Posted inRozrywka

W naszym kraju nie obchodzi się tak głośno szesnastych urodzin oraz na ogół nie są one niczym rewelacyjnym. U nas w kraju hucznie obchodzi się urodziny osiemnaste lub każde, które są pełne – mogą to być urodziny czterdzieste lub pięćdziesiąte. Osiemnaste z racji tego, iż od tego wieku młody człowiek staje się pełnoletni w świetle prawa. Jednak nawet przyjęcia urodzinowe, na jakich fetuje się osiemnaste urodziny nie są w Polsce tak wystawne jak w przypadku młodzieży zza Oceanu. Co poniektórzy głośno wyrażają własne niezadowolenie oraz oburzenie wynikające z tego, że szesnastolatkowi organizuje się tak wytworne oraz kosztowne przyjęcie urodzinowe.

W dodatku w szeregu przypadków programach o urodzinach młodzież prezentuje się, jako rozkapryszona oraz rozpuszczona figura, jaka sądzi, że wydanie kilkudziesięciu tysięcy dolarów na uporządkowanie przyjęcia urodzinowego, na jakie będzie mogła nadejść cała szkoła, – czyli jakieś trzysta osób – jest totalnie typowe i naturalne. Rzecz jasna my, oglądając to w telewizji nie powinniśmy się niczym niepokoić.

Na osiemnaste urodziny na ogół wynajmuje się nieduże sale – jeżeli niezbędne są balony, zajrzyj na balony świecące w ciemności. Mogą to być pomieszczenia znajdujące się w remizach strażackich, ośrodkach kultury, czy dowolnych innych obiektach. Te z reguły są najtańsze, jeżeli gra toczy się o przyjęcia urodzinowe. Jeżeli chcemy, aby na stworzonym przez nas przyjęciu goście poczuli się o wiele bardziej luksusowo, jesteśmy w stanie wybrać się do miejscowego hotelu lub też restauracji (tutaj może być też bar, klub lub dyskoteka).

Wtenczas nasze przyjęcie będzie o wiele droższe. Niemniej jednak mamy prawo decydować o tym, gdzie odbędzie się nasze przyjęcie. Jeśli nie chcemy żeby spotkały nas rozmaite niespodzianki powinniśmy zarezerwować salę na przyjęcie z słusznym wyprzedzeniem. Bo jeśli zainteresujemy się tym nazbyt późno, może się okazać, iż nie będziemy mieli gdzie przyjąć zaproszonych gości. A przecież żaden solenizant nie pragnąłby, by jego przyjęcie było przekreślone jeszcze zanim się nie odbędzie.

Dodaj komentarz