Umeblowanie do łazienki, zrobione na wymiar jak i dostosowane do gustu zleceniodawcy

Meble łazienkowe, wykonane na wymiar a także dostosowane do upodobań zleceniodawcy oferuje lubelska firma Smok. Zaprezentowane elementy umeblowania cechuje najwyższa wartość wykonania, elegancja, a także estetyczny wygląd. Obudowy wszystkich mebli do łazienki wykonane są z płyty meblowej laminowanej, o adekwatnej grubości.

Ponadto, na prośbę klientów mogą zostać wykorzystane z płyty MDF lakierowanej. Wybrane surowce, wykorzystywane do produkowania mebli do łazienki są tworzywami wysokiej wartości użytkowej. Stosowane są certyfikowane zawiasy puszkowe produkcji włoskiej albo austriackiej. Systemy wysuwu szuflad klienci dopasowują indywidualnie, by w pełni odpowiadały ich przyzwyczajeniom. Na podobnej zasadzie, dopasowuje się rodzaj blatów a także pozostałe akcesoria łazienkowe. Niezbędne detale ustalane są w trakcie konsultacji z projektantem. Na stronie http://smok.biz.pl/meble-lazienkowe/ można zobaczyć przykładowe realizacje mebli łazienkowych.

Zagwarantowane jest, że po zrobieniu mebli przez zakład Smok łazienka stanie się przydomowym azylem. Stanie się z jednej strony funkcjonalna, a z drugiej – przyczyni się do odczuwania maksymalnego komfortu. Indywidualny projekt jest znaczący zwłaszcza wtedy, gdy łazienka ma nieszablonowe rozmiary. Wtedy całościowa powierzchnia zostanie zajęta jak trzeba. Opłaca się też sprawdzać pozostałą ofertę Smoka, aby mieć umeblowanie na wymiar w pozostałych wnętrzach.

Elementy umeblowania zawsze dostosowane są do designu i typu wnętrza. W rezultacie, można oczekiwać idealnych efektów. Wieloletnie doświadczenie projektantów umożliwia spełniać wymagania zleceniodawców. Do wykonania elementów umeblowania dobierane są certyfikowane surowce, zapewniające sprawność funkcjonowania ale też żywotność. Do tego, wszystko dostępne jest w konkurencyjnych cenach. Dzięki meblom na indywidualne zamówienie można liczyć, że sfera domowa będzie dopasowana do wymagań mieszkańców.

Dodaj komentarz