Skuteczne zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało w prestiżowym salonie Instytut Luisa

Posted on Posted inUroda

Skuteczne zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało w renomowanym gabinecie Instytut Luisa zlokalizowanym w Sosnowcu sprawiają, że wiele osób kieruje się bezpośrednio w to miejsce. Wszystkie zabiegi wykonywane są w ramach dziedzin takich jak: kosmetologia estetyczna, laseroterapia i plazma ARC, kosmetologia, kosmetyka twarzy i ciała, kroplówki, calluspeeling, makijaż permanentny oraz opalanie natryskowe. Konkretne zabiegi opisane są pod domeną Instytut Luisa salon kosmetyczny i już od pierwszego spotkania można oczekiwać, że będzie się potraktowanym przez doświadczonych specjalistów ze sporą uwagą. Propozycja zabiegowa jest bogata, a salon doskonale wyposażony, dlatego można wybrać zabiegi przystosowane do każdego typu skóry.

W pierwszej kolejności odbywa się konsultacja z ekspertem kosmetologii, na bazie jakiej zabiegi są następnie spersonalizowane. Zgłaszać się do Instytutu Luisa mogą klientki a także klienci: ze skórą wrażliwą, podatną na alergie, dojrzałą, młodą, naczynkową, tłustą, jak i każdą inną. Zabiegi są wykonywane przy wykorzystaniu innowacyjnego sprzętu. Z tego powodu nie należy się bać żadnych skutków ubocznych.

Kosmetolodzy z Instytutu Luisa uczestniczą w szkoleniach dzięki jakim mogą podwyższać swoje kompetencje. To pozwala też proponować wszechstronny wachlarz usług, do jakich wykorzystuje się najwyższej jakości sprzętów. Poza zabiegami można dodatkowo zaopatrzyć się w naturalne kosmetyki, by kontynuować pielęgnację samodzielnie. Pomagają w tym: olej arganowy, olej z pestek malin, masło shea, bądź olej z awokado. Po konsultacjach z kosmetologiem produkty dobierane są indywidualnie do konkretnego rodzaju skóry. W Instytut Luisa zatrudnieni są nie tylko specjaliści z zakresu kosmetyki, lecz też odnowy biologicznej, czy medycyny estetycznej. Co więcej, do dyspozycji pacjentek pozostają: dermatolog, chirurg oraz lekarz medycyny estetycznej. Wszystkie wizyty mają miejsce w miłej atmosferze, co jest ważne.

Dodaj komentarz