Rzetelna firma budowlana oferująca domy w Bielsku Białej

Firma budowlana z Bielska Białej oferująca nowe budynki mieszkalne w Lipowej, czyli Locus Home, jest firmą jakiej ofertę bez wątpienia warto sprawdzać. Inwestycja w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Lipowa polecana jest dla rodzin z dziećmi. Złożona jest z 3 domów w zabudowie bliźniaczej. To osiem lokali mieszkalnych o powierzchni użytkowej mającej od 65 metrów kwadratowych do 93 m2. Z tego względu każdy może odnaleźć dom na sprzedaż lipowa dopasowany do własnych wymagań.

Niemałym atutem dla osób doceniających naturę jest widok na Skrzyczne. Umiejscowienie osiedla motywuje bez wątpienia do aktywności na wolnym powietrzu. Pobliskie tereny są idealne na: spacery, nordic walking lub jeżdżenie na rowerze. Dolina Zimnika oddzielona jest od osiedla ledwie o 1,5 kilometra, a Szczyrk o 8 kilometrów. Do Jeziora Żywieckiego dojazd to 9 kilometrów. Budynki na nowym osiedlu są energooszczędne, co gwarantuje niższe kwoty za ogrzewanie w porze zimowej. Budynki wzniesione są w technice klasycznej murowanej, z tworzyw, jakie zapewniają idealną izolację cieplną i akustyczną.

Ogrodzone domy gwarantują bezpieczeństwo mieszkańcom. W pobliżu ulokowane są ważne punkty usługowe i oświatowe: sklepy, ośrodek zdrowia, apteka, galeria handlowa, szkoły, przedszkola a także restauracje. Osiedle znajdujące się przy ulicy Romantycznej jest dokładnie scharakteryzowane na witrynie firmy. W tym miejscu można także zapoznać się z mapą, szczegółowym szkicem a także kosztem domów. Kiedy kogokolwiek interesuje dom w innej miejscowości, to wystarczy, że skontaktuje się z Locus Home. Locus Home cechują spore standardy w zakresie budowa domów bielsko, dla, kontrahenta przystosowanych do stanu pod klucz. Warto więc ekspertom z tego miejsca ufać. Kiedy ktoś szuka domu w Beskidach, to wskazana propozycja z pewnością zrobi na nim bardzo dobre wrażenie.

Dodaj komentarz