Remonty i prace wykończeniowe mieszkań pod klucz wykonane przez firmę Excellent

Excellent to wrocławski lider w zakresie projektowania, wykańczania oraz uposażania mieszkań. Wykonuje wszystko w standardzie pod klucz, co jest docenione przez zleceniodawców, którzy mają świadomość, że mogą się błyskawicznie przeprowadzać. Ponadto, marka ta wyspecjalizowana jest w pracach remontowych oraz w branży wyposażenia łazienek. Obecność na rynku od trzech dekad pozwoliła wypracować wysokie standardy pracy i przełożyła się w rangę Excellent. W firmie pracuje trzystu doświadczonych pracowników, z określonych dziedzin.

W dwóch dużych magazynach gromadzone są niezbędne produkty do późniejszego uposażenia mieszkania zleceniodawcy. Pochodzą one od renomowanych producentów, co poświadcza o ich wysokiej jakości wykonania. Salon Firmowy, około sześćdziesiąt Studiów Excellent, ponad 110 Autoryzowanych Salonów Excellent oraz krajowa sieć mniej więcej tysiąca firm zdecydowanych na współpracę – to w całości powoduje, że współpracować z tą firmą można niezależnie od tego, gdzie się zamieszkuje. Excellent eksportuje również swoje towary do dwudziestu państw na całym świecie.

Dysponując swoimi, doświadczonymi ekipami do przeprowadzania prac zaświadcza zleceniodawcom, że wszystkie zadania zostaną wykonane wzorcowo. Do wszystkich inwestycji jest przydzielony doświadczony Koordynator, który prowadzi i nadzoruje remonty, pozostając w stałym kontakcie z klientem. Nie ma wobec tego znaczenia, czy chodzi o brodziki czy też o kompleksową usługę, wszystko będzie zrobione bardzo dobrze. Nawet najbardziej zagmatwane zamówienia realizowane są do 2 miesięcy, co też pozostaje istotne dla klientów. W czasie całej inwestycji panuje systematyczny nadzór. Zleceniodawcy mają także do rozdysponowania obniżoną stawkę VAT, 8% w zamian za 23%. Na wykonane prace Excellent udziela 2letniej gwarancji. Na witrynie firmy zamieszczony jest formularz, w jakim należy wpisać swoje dane oraz dodać plik ze zwymiarowanym rzutem mieszkania. Na takiej podstawie będzie przygotowana wycena wnętrz.

Dodaj komentarz