Rękawice ochronne, dystrybuowane przez markę HF Safety

Posted on Posted inZdrowie

Dostosowanie idealnych środków ochrony indywidualnej to specjalność firmy HF Safety. Są to na przykład rękawice robocze, wykazujące odporność na przecięcie, wpływ chemikaliów, bądź ciepło.

Ze względu na to, że pracownicy podanej firmy mają spore doświadczenie w zakresie BHP, zawsze służą użytecznymi poradami a propos doboru właściwych wyrobów. Głównym warunkiem optymalnego doboru zaprezentowanych produktów z tej grupy jest rozpoznawanie i ocena niebezpieczeństw jakie występują na konkretnych stanowiskach pracy.

Na bazie uzyskanych danych na wyznaczonych stanowiskach wyznacza się zagrożenia i dokładnie podaje obszar i typ ochrony i powiązane z tym najmniejsze wymagania parametrów ochronnych ŚOI. Sprawdzanie potrzeb klienta oraz przeprowadzony początkowy audyt przeprowadzony w wyznaczonym miejscu pracy pozwoli stworzyć potem ekspertom z HF Safety ofertę maksymalnie dopasowaną do potrzeb konkretnego klienta. Jednocześnie uwzględnione są aktualne przepisy odnoszące się do bezpieczeństwa i higieny pracy.

W dopasowaniu odpowiednich środków znaczenie ma przede wszystkim bezpieczeństwo pracowników, ich komfort w czasie realizowanych obowiązków a także jakość oferowanych produktów. Proponowane środki ochrony wypełnią obowiązujące normy bezpieczeństwa, jak i mają znak jakości CE i stosowne certyfikaty jakości. Często dobierane są przez klientów rękawice: powlekane, skórzane i wzmacniane skórą, dziane, specjalistyczne, chemoodporne, ocieplane, jednorazowe i specjalne zarękawki.

W dodatku oferowane są również: obuwie ochronne i robocze, ochrona twarzy i oczu, ochrona słuchu, ochrona dróg oddechowych, ochrona głowy, odzież ochronna, ochrona przed upadkiem, pierwsza pomoc, środki czystości, noże bezpieczne, maty przemysłowe oraz wyroby z kategorii oczyszczania powietrza, sterylizacji i dezynfekcji. Klienci samodzielnie podejmują decyzję, jakie z produktów są im niezbędne w ich miejscu pracy.

Dodaj komentarz