Posiadaj własny styl – sprawdź, kto Tobie pomoże

Posted on Posted inModa

Przebywamy w czasach, w których z każdej kwestii zasypywani jesteśmy rozmaitego typu programami i magazynami o modzie. Ogólnoświatowej sławy architekci radzą nam, w jaki sposób musimy się ubierać, jakie odcienie ze sobą łączyć, by nosić się modnie w nadchodzącym sezonie. Niemniej jednak nie każdy podąża za światowymi nurtami, tłumacząc się tym, że pragnie mieć swój własny styl i nikt nie będzie mu niczego narzucać.

Za nic ma rady w najwyższym stopniu kultowych projektantów czy innych zawodowców od mody. Chce być na przekór modowym trendom oraz nikt nie zmusi go (albo częściej jej) do kupna najmodniejszego w tym sezonie swetra czy spodni. Posiadanie własnego stylu jest niesłychanie istotne i nie musimy bez reszty ufać temu, co pokazują modelki na wybiegach. Nie każdy będzie wyglądał atrakcyjnie w spodniach-rurkach, obcisłej bluzce lub połyskującym golfie.

Musimy umieć wybrać optymalne dla nas kroje, z mnóstwa dostępnych na rynku fasonów. Uparte śpieszenie za światowymi, aktualnymi trendami modowymi jest oznaką snobizmu i może się dla nas niepoprawnie skończyć, gdy za wszelką cenę będziemy pragnęli założyć na siebie coś, w czym tak w zasadzie wyglądamy okropnie, jednakowoż cóż z tego, skoro jest to najmodniejszy w tym sezonie kolor czy krój. Pamiętajmy, że najistotniejsze jest bycie oryginalnym, a nie ślepe podążanie za modą.

Warto jest znaleźć swój własny, nieprzeciętny styl. Nie od dziś wiadomo, że to damy przywiązują znacznie większą uwagę do spraw powiązanych z modą. Jakim sposobem w tym wypadku zachowują się faceci? Sprawa jest dosyć skomplikowana. Zdecydowana większa część panów w ogóle nie interesuję się trendami modowymi. Kupują to, co akurat wpadnie im w oko i nie zastanawiają się nad tym, czy dobrze wyglądają akurat w tego rodzaju spodniach czy koszuli. Spędzają niesłychanie mało czasu w sklepach, nie uwielbiają przymierzać ubrań. Najchętniej weszliby do pierwszego-lepszego butiku oraz kupili tam wszystkie potrzebne im rzeczy.

Zupełną abstrakcją dla nich jest łączenie ze sobą odcieni. Po więcej porad gorąco zapraszamy na stronę internetową Stylistka – to profesjonalny wybór dla każdego.

Dodaj komentarz