Pionier w wytwarzaniu mierników ozonu: Ozon Food

Posted on Posted inUsługi

Lider w produkcji mierników ozonu, czyli Ozon Food każdy wyrób z takiej podkategorii wytwarza od nowa. Znaczy to, że każdy sprzęt może być zrobiony w zgodzie z indywidualnymi potrzebami zakładu, w jakim będzie on wykorzystywany. Technologiczne czujniki ozonu w powietrzu zrobione są wraz ze specjalistycznym oprogramowaniem do pomiarów. Działają niezawodnie, bo robi się je z imponującej jakości części. Co istotne, zamawiając taki produkt nie ma potrzeby się znać na jego obsłudze, bo eksperci gwarantują intuicyjne programowanie całego sprzętu oraz organizują szkolenie, o ile pojawi się taka potrzeba.

Urządzenia prezentują się dobrze na równi pod względem posiadanych opcji, jak i estetyki. Czujnik ozonu w powietrzu CO – 02 to osprzęt o kompaktowych rozmiarach, aczkolwiek o doskonałych parametrach użytkowych. Jego precyzja oddziałuje na dalszą wydajność ekonomiczną ozonowania i bezpieczeństwo podczas stosowania. Taki osprzęt bardzo dobrze sprawdza się w mniejszych zakładach przetwórstwa spożywczego. To zamawiający decyduje o tym, czy będzie potrzebny jeden czujnik, czy może chciałby mieć kilka modeli. Przystosowanie do niższych parametrów pracy, wysoka klasa szczelności a także wykonanie z tworzywa sztucznego wykazującego odporność na zniszczenie to największe walory podanego sprzętu. Ozon Food przeprowadza okresowe przeglądy czujnika, aby klient miał pewność, że działa on bez zarzutu.

Czujniki są zawsze kalibrowane na indywidualnych zasadach, a jeżeli potrzebny jest ich serwis, wszystko odbywa się sprawnie. Szczegółowa specyfikacja produktu opublikowana jest na witrynie internetowej. Mierniki ozonu produkowane przez Ozon Food są nowoczesne, funkcjonują bez przeszkód i umożliwiają wprowadzić zmiany w danym przedsiębiorstwie. Ozon, jeśli ma dać świetne wyniki w konkretnej firmie, musi być dostarczony w odpowiedniej ilości. Trzeba mierzyć stężenie ozonu w zakładzie pracy, a urządzenie nadaje się do tego bardzo dobrze.

Dodaj komentarz