Perfekcyjnie prezentujące się elementy biżuterii dla pań doceniających nietuzinkowość

Posted on Posted inModa

Idealne elementy biżuterii dla pań doceniających niebanalność. Rzemieślniczka, która projektuje oraz robi biżuterię dba o to, żeby każdy wyrób był niebanalny. I rzeczywiście, tak jest. Detale ważne są dla niej na pierwszym miejscu i mogą złożyć się w jedną całość. Głównie, spore wrażenie w jej biżuterii wywołują kamienie. Sprawdzając ofertę Biżuteria bursztynowa można będzie to bezzwłocznie dostrzec. Wyjątkowym punktem w ofercie jest biżuteria bursztynowa.

Unikatowa kolekcja handmade z bursztynu naturalnego bałtyckiego wykonana jest od początku ręcznie, bez jakichkolwiek odlewów. Kolekcja bursztynowa znacząco różni się od tego, co jest dostępne w sieciówkach. Oprawa naturalnych kamieni jest do nich dostosowana. Kamienie nie są uformowane pod oprawę. Jantar stricte dzięki temu wygląda bardzo dobrze. Artystka tworząc określone okazy troszczy się o to, by nie zmarnować surowca.

Z tego względu nie pomniejszy go ani nie polepsza. Kolekcja zawiera w takim razie niebanalne okazy z bursztynu. Często w firmie Kamyki Moniki wykorzystywany jest bursztyn surowy, lecz dobierane są także bursztyny białe oraz bursztyn mleczny. Nad wyraz wyjątkowo prezentują się bursztyny mleczne z mgłą. Miłośniczki niebanalnych wybarwień mogą zdecydować się na biżuterię z bursztynu koniakowego lub z bursztynu zielonego. Jantar uzyskiwany jest od sprawdzonych dostawców oraz szlifierzy. W Kamyki Moniki można z niego zamówić: kolczyki, wisiorki, pierścionki oraz bransolety. Wszystkie kolekcje biżuterii artystycznej wykonywane w myśl reguł Nature Design. Wyróżniają je unikatowe kamienie.

Biżuteria jest wspaniała oraz dopasowana do oczekiwań klientek. Można ją zakupić także dla kogoś jako upominek. Wyszlifowane ręcznie kamienie są zamieszczone w oprawach, jakie uwypuklają ich naturalne piękno. W katalogu Kamyki nie ma dwóch takich samych wyrobów. Bogata kolekcja skierowana jest dla pań doceniających oryginalną biżuterię kreatywną. Jeżeli panie chcą wyjątkową biżuterię to powinny bliżej przyjrzeć się temu, co jest proponowane w takim miejscu.

Dodaj komentarz