Pasja i zabawa w makijaż – co kupić?

Minionymi czasy niezwykle modne zrobiło się kupowanie cieni do powiek w kolosalnych paletach, tak ażeby mieć po troszku z każdego koloru. Dzięki temu produktowi możemy poeksperymentować oraz zrealizować całkowicie inny makijaż oczu niż robimy to na co dzień. W paletach mamy w wielu przypadkach bogaty wybór nie tylko barw, jakkolwiek oraz typów cieni: perłowe, sypkie, czy też cienie do makijażu z mocnym dodatkiem pigmentu. Wystarczy wypróbować każdego po trochu oraz odszukać swój własny styl, który będzie mógł nam towarzyszyć przez jakiś czas.

Oczywiście każda kobieta poszukuje cieni aksamitnych, łatwych w aplikacji, niezmiernie trwałych i wydajnych, utrzymujących się na powiekach godzinami, do makijażu dziennego jak i wieczorowego. O forma takich cieni nie musimy się troskać, jeżeli dokonamy wyboru z solidnej firmy. Z odcieniami cieni do powiek wolno łatwo eksperymentować robiąc różne mieszanki i uzyskując przy tym zaskakujące kolory. Nie zapominajmy niemniej jednak, by dokupić odpowiedni pędzelek z długą rączką i zaokrąglonym kształtem, który pomoże nam w nanoszeniu cieni na powieki. Jest takie miejsce, jakie jest rajem dla kobiet. To miejsce jest tym, czym dla dzieci sklep zabawkowy. Dla niewiast tą ziemią obiecaną jest drogeria. Nie istnieje kobieta, która stwierdzi, że nie pożąda niczego z drogerii.

Choćby jej się już z szuflad wysypywało, to jeżeli tylko zaistnieje okazja, wejdzie do sklepu z kosmetykami i ekspresowo znajdzie to, czego w swojej kolekcji jeszcze nie ma. Najłatwiejszym łupem wydają się cienie do makijażu – rekomendujemy także aplikatory do rzęs. Nawet jeżeli amatorka makijażu uparcie używa jedynie jednego koloru dla podkreślenia swego spojrzenia, to dany odcień jest produkowany w tylu odcieniach, iż nie jest możliwe, aby wykupić je wszelkie od razu. Mało tego, cienie do powiek fabrykowane są już w bogatych formach. Dzisiejszy cień do powiek to nie wyłącznie sprasowany i zabarwiony kawałek pudru. Aktualnie można nabyć również cienie sypkie – w buteleczkach ze specjalnym aplika torem. Bez trudu odnajdziemy w drogeriach również cienie w tubce mające formę żelu. Kiedy w związku z tym pomnożyć ilość barw przez ich odcienie oraz poprzez ilość dostępnych na rynku form – można przestać zadziwiać się kobiecym marzeniom o mężu milionerze.

Dodaj komentarz