Obsługa firm w kancelarii adwokat Iwony Cebo – Kubiczek

Posted on Posted inUsługi

Iwona Cebo – Kubiczek posiada w Dąbrowie Górniczej rzetelną kancelarię adwokacką, w której można skorzystać z usług dotyczących wszystkich dyscyplin prawa. Można w takim razie skorzystać ze wsparcia specjalistki, gdy nasza sprawa dotyczy: prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa handlowego, prawa karnego, prawa administracyjnego, czy też edukacji lub szkolnictwa. Spersonalizowane podejście i pasja adwokatki sprawiają, że w dyscyplinie adwokaci dąbrowa górnicza jest ona na pozycji liderki. Przede wszystkim, jest ona ceniona za efektywność w doradztwie oraz w rozwiązaniu prawnych problemów. Oferta skierowana jest na równi do klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców. Obsługa prawna poza poradnictwem obejmuje reprezentację klientów przed sądami administracyjnymi a także przed organami administracyjnymi.

Bardzo dobra znajomość dziedzin prawnych i 20 letnie doświadczenie dają klientom gwarancję, że Iwona Cebo – Kubiczek będzie ich świetnie reprezentowała. Co ważne, jej kancelaria nawiązuje współpracę też z renomowanymi kancelariami na całym świecie, wobec czego kiedy konkretną sprawę należy rozwiązać w innym kraju, to również adwokatka może w tym pomagać. Klienci prywatni, jacy zgłaszają się do tej kancelarii mogą oczekiwać na: poradnictwo prawne, wsparcie w przygotowniu treści licznych umów, pozwów i pozostałych pism procesowych.

W głównej mierze, klienci korzystają w tym punkcie ze wsparcia w zakresie prawa cywilnego – spadkowego, rodzinnego, pracy, czy w obrębie udzielania odszkodowań oraz windykacji zobowiązań finansowych. Prawo karne oraz prawo administracyjne to kolejne dyscypliny, w jakich można liczyć na pomoc ekspertki. Dodatkowo, można oczekiwać, że Iwona Cebo – Kubiczek może pomóc w: przygotowaniu skarg do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, w przygotowywaniu opinii prawnych, doradzaniu w obrębie prawa własności intelektualnej i prawa budowlanego. Jeżeli będzie taka potrzeba, to w imieniu klientów będzie brała udział w negocjacjach różnego typu oraz będzie reprezentować interesantów na wokandzie sądowej.

Opinie do wpisu

Dodaj komentarz