Lekarz urolog ze sporym doświadczeniem

Posted on Posted inZdrowie

Michał Jurasz to specjalista z zakresu urologii ze sporym doświadczeniem, jakiemu wszyscy chorzy ufają. Zrobił on już setki operacji urologicznych. Systematycznie wnikliwie diagnozuje kondycję zdrowotną chorych oraz prowadzi ich leczenie.

Ciągle poszerza wiedzę z własnej dyscypliny i nie boi się wdrażać nowoczesnych metod leczenia. To członek Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, Niemieckiego Towarzystwa Urologicznego i Berlińskiego Towarzystwa Urologicznego. Warto zajrzeć na stronę internetową jego gabinetu, aby sprawdzić, czym szczegółowo się będzie zajmować i jakie ma kompetencje.

Można również wirtualnie lub telefonicznie wpisać się na wizytę. Każdy, kto wymaga rzetelnej diagnozy lub chciałby podjąć leczenie u wykwalifikowanego lekarza może skontaktować się ze specjalistą przy pomocy witryny internetowej. Po pierwszej konsultacji specjalista wyznacza przyszłościowy plan leczenia i zadecyduje, czy podjęte zostanie gabinet urologiczny, bądź może innego rodzaju interwencja. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie, co daje szansę dostosować efektywne techniki leczenia.

Ekspert regularnie udziela chorym informacji na temat ich stanu zdrowia oraz o tym, jakie będą dalsze etapy leczenia. Kwestią priorytetową dla niego jest dobro chorego, abstrahując od tego, z jaką chorobą dana osoba się zgłosi.

Ekspert doskonale wie o tym, że niektóre schorzenia mogą wywołać dyskomfort u chorych i z tego względu wyróżnia go empatyczne nastawienie. W ARCHEUS przyjmowani są pacjenci ze schorzeniami do jakich wliczają się: łagodny rozrost gruczołu krokowego, urazy układu moczowego, urazy męskich narządów płciowych, zaburzenia czynnościowe dolnych dróg moczowych oraz nietrzymanie moczu. Wykonywana jest diagnoza, a jeśli to potrzebne, chorzy poddawani są wyspecjalizowanemu leczeniu, również chirurgicznemu. Chorzy zapisują się też na zabiegi chirurgiczne: przezcewkowe resekcje guzów pęcherza moczowego, przezcewkowe resekcje prostaty przy użyciu lasera HOLEP, wodniaków jądra i torbieli nasiennych, laparoskopowe, ostrzykiwanie mięśniówki pęcherza moczowego z wykorzystaniem botoksu, małoinwazyjne zabiegi kamicy pęcherza moczowego i kamicy moczowodowej i nerkowej a także na biopsję fuzyjna.

Dodaj komentarz