Łatwość i niewymuszona elegancja

Posted on Posted inModa

Moda bez ustanku się zmienia. W każdym sezonie zwraca się uwagę na przeróżne detale. Wraz ze strojem zmienia się również makijaż. Projektanci mody promują napięte, żywe barwy, mocne podkreślenie oczu, grube kreski. Na wieczór proponuje się stosowanie kosmetyków z brokatem, mieszanie połyskujących barw, mocne akcentowanie oczu oraz ust. Trwała jest jednak naturalność.

Bajecznie sprawdza się na co dzień a również na wyjątkowe okazje. Subtelny oraz delikatny makijaż może bajecznie zaakcentować urodę. Właściwie dobrany podkład rozświetla cerę i nadaje jej jednolity kolor. Korektory tuszują niedoskonałości. Brązowe cienie optycznie wzmagają oko. Beżowe zaś efektywnie rozjaśniają cienie pod oczami. Rzęsy naturalnie przeciąga mascara w brązowym bądź też popielatym kolorze. Usta subtelnie uwidocznia bezbarwny błyszczyk.

Naturalność niejednokrotnie kojarzona jest ze zdrowiem, młodością oraz dziewczęcością. Nigdy również nie wychodzi z mody. Subtelny makijaż świetnie sprawdza się w pracy, na zakupach, na uczelni a też na romantycznej randce. Moda zmienia się z każdym sezonem. Projektanci promują coraz to oryginalne wzory, materiały, kolory oraz tkaniny. Stroje uzupełniają z reguły gustowne akcesoria. W jednym sezonie modne są paski, w innym preferuje się kraty. Jeszcze inny sezon ma prawo lansować geometryczne wzory. By nie zakwalifikować modowej wpadki, należy bez ustanku śledzić pokazy mody, czytać prasę kolorową i oglądać należyte programy o modzie, w których styliści radzą, co najlepiej nosić.

Należałoby również od czasu do czasu przeglądać i uzupełniać własną garderobę – dobra będzie także modna damska torebka. Szczególne miejsce w szafie powinna mieć jednakże zawsze luźna elegancja, czyli klasyczne i wieczne kreacje. Z mody nigdy nie wychodzi mała czarna, dżinsy, klasycznie skrojone żakiety i marynarki. Zimą nieustannie modne są gładkie golfy w ciepłych odcieniach. Do tej klasyki warto jest dokomponowywać chwilowo modne w sezonie dodatki. Eksperymentowanie z modą to pierwszorzędny sposób na stworzenie własnego niepowtarzalnego stylu. Pomysłowo unowocześniona klasyka na pewno nie będzie nudna oraz mdła.

Dodaj komentarz