Kubki z logo jako istotne nośniki marketingu

Posted on Posted inReklama

Promo Group produkuje kubki z logo jako ważne akcesoria marketingowe. Ceramika promocyjna, obejmuje też filiżanki, szklanki, kufle, talerze, miski, albo zestawy zrobione z ceramiki. Wykorzystywana jest w reklamie nad wyraz często. Osoby, które tego typu akcesoria podarują traktowane są jako bardziej miłe, a pośród kontrahentów, jacy otrzymują takie prezenty pojawi się doskonałe wrażenie o wskazanej marce. Z tego względu dobrze będzie w ten sposób promocji jak kubki reklamowe inwestować. Kubek jest doskonałym nośnikiem reklamy, wykorzystywanym od dawna, z uwagi na to, że wiele osób korzysta z niego na co dzień.

Zawsze jest w zasięgu ręki, a jego używanie może kojarzyć się z przyjemnym odpoczynkiem w pracy w trakcie picia smacznej kawy lub herbaty. Promo Group proponuje klientom również filiżanki reklamowe, kojarzące się z większym prestiżem. Ekskluzywne gadżety opłaca się wobec tego wręczać klientom VIP. Jeżeli zaś ktoś chce zapisać się w pamięć własnym partnerom biznesowym to może zdecydować się na foto kubki z nadrukiem wygrzewanym na zewnętrznej warstwie kubka. W tym przypadku można decydować się na bardziej spersonalizowane zlecenie, zamieszczenie fotografii lub wybranego projektu w pełnym kolorze. Idealnym pomysłem jest także zamówienie dla partnerów biznesowych kubków ze szronem, wyglądających tak jakby były to kubki zamrażane.

Z kolei, kufle promocyjne można wręczać pracownikom firmy na wyjazdach integracyjnych. Zestawy ceramiki promocyjnej to forma najbardziej wyrafinowana. W ich skład zaliczają się: filiżanki, dzbanki, czajniki, mleczniki oraz cukiernice. Ten prezent promocyjny idealnie sprawdzi się na konferencjach z ważnymi kontrahentami lub w ramach podziękowań. Firma Promo Group jest ukierunkowana na nowe trendy, jak i dynamicznie dostosowuje katalog akcesoriów reklamowych do ulegających zmianie warunków rynkowych oraz wymagań zleceniodawców. W efekcie, współpracując z nią można kreować oryginalny wizerunek własnej działalności, atrakcyjny dla stałych, ale też przyszłych partnerów biznesowych.

Dodaj komentarz