Katalog produktów dla najmłodszych wyróżniający się funkcjonalnością, bezpieczeństwem oraz ciekawym designem

Kategorie towarów zamieszczonych w sklepie internetowym Bamboli umożliwiają uporządkować tak spory asortyment i szybko wskazują, że ma się kontakt ze sklepem profesjonalnym. Zamieszczenie towarów w działach jest pomocne dla rodziców, którzy chcą coś zakupić.

Szczególnie, że wszystkie kategorie są precyzyjnie nazwane. Poszczególne działy mają także podkategorie, by móc jeszcze dokładniej dopasować towary takie jak kocyk dla dziecka dla swojego malucha. Katalog produktów posegregowany jest w działy: akcesoria dla niemowląt, akcesoria dla dzieci, wózki i foteliki, zabawki i sport, ubranka i akcesoria, akcesoria dla rodziców, pokoik, książki i książeczki, urodziny i świętowanie.

Kategorie nazwane są w takim razie w taki sposób, by od razu można było spodziewać się, co kupi się, gdy zajrzy się do wyznaczonego działu. Akcesoria dla niemowląt podzielone są na: do leżenia i spania, smoczki i akcesoria, do jedzenia i picia, okularki przeciwsłoneczne, gryzaki, lampki i projektory, nianie elektroniczne, oraz do higieny i pielęgnacji. Akcesoria dla dzieci w sklepie podzielone są na: do jedzenia i picia, do leżenia i spania, przydatne w podróży, do higieny i pielęgnacji, maluch w kuchni, smoczki i klipsy do smoczków, bezpieczeństwo, podesty, etui i telefony, do przedszkola i szkoły. Bogato wyposażona kategoria zabawki i sport obejmuje: przytulanki, zabawki dla niemowląt, maty edukacyjne i do zabawy, inne zabawki drewniane, jeździki i pchacze, bujaczki, zabawki kreatywne, instrumenty muzyczne, zabawki do kąpieli, zabawki plażowe, lalki i akcesoria, zabawki do piaskownicy, zabawki sportowe, samochody i pojazdy, zabawki magnetyczne, lampki do zabawy, zabawki do wózka i fotelika, mała motoryka, pacynki i marionetki, zabawa w ogrodzie, koniki na biegunach, zabawki do ciągnięcia, domki dla lalek, worki i pojemniki na zabawki, huśtawki i drabinki, gry, puzzle i układanki, teatrzyki, telefony, zabawki edukacyjne, zabawa w…, figurki, budynki do zabawy, drewniane domki dla ptaków, edukacja i nauka, drewniane dekoracje do pokoju. Kategoria ubranka i akcesoria obejmuje: ubranka dla niemowląt, ubranka dla dzieci, wieszaki, akcesoria i ozdoby do włosów, szlafroki, stroje kąpielowe i plażowe, naprasowanki i przypinki, bransoletki, naszyjniki i broszki, paski, szaliki, opaski i bandany.

Dodaj komentarz