Efektywne spawanie różnego rodzaju konstrukcji oraz aluminium

Posted on Posted inUsługi

Wiss pośród wielu usług oferuje efektywne spawanie różnych konstrukcji oraz aluminium. Warto nawiązać współpracę z firmą, telefonując albo wysyłając formularz zgłoszenia za pomocą strony www, gdy to właśnie usługa spawanie aluminium bielsko jest tą, jaką chciałoby się realizować w terminie. Zespawane mogą być konstrukcje nierdzewne oraz aluminium, czym zajmą się wykwalifikowani technicy. Zadania z tego obrębu realizowane są na półautomatach spawalniczych. Realizują je spawacze posiadający aktualne kwalifikacje Urzędu Dozoru Technicznego.

Zwykle realizowane jest spawanie spoin wzdłużnych na automacie spawalniczym do dziesięciu tysięcy milimetrów. Celem usprawnienia procesu spawania oraz podwyższenia powtarzalności zespawanych podzespołów, firma korzysta z robota spawalniczego. Jest on na tyle wszechstronny, że za jego pośrednictwem można obsłużyć aż 3 stanowiska spawalnicze. Robot ma innowacyjną konstrukcję, co pozwala mu spawać kratownice o całkowitych wymiarach 2900 x 2900 x 1000 milimetrów. W dodatku, użycie specjalnie zaprojektowanego obrotnika pozwala na spawanie elementów o maksymalnej długości 3100 milimetrów w jednym zamocowaniu. Otrzymuje się wtedy najlepszą jakość łączenia i obrabiania.

Każda praca jest wykonywana przy użyciu sporej skrupulatności. Spawanie jako znaczący etap stapiania może być użyte z myślą o późniejszym wykorzystaniu różnych elementów, w różnych dyscyplinach przemysłowych. Można liczyć nie tylko na to, że aluminium będzie właściwie zespawane, ale też że będzie idealnie wyglądać. Spoiwa zostaną zrobione w dowolnej pozycji oraz będą miały różne formy. Później, można je wykorzystać sukcesywnie w branży motoryzacyjnej, na rynku automatyzacyjnym, w lotnictwie albo w branży elektroniki. Wiss zapewnia, że wykonane zadania będą zrobione przy niewielkim oddziaływaniu temperatur na pospawany element. Dlatego nie będzie mowy o jakichkolwiek odkształceniach materiału. Spawanie we wskazanej firmie jest zrealizowane perfekcyjnie.

Dodaj komentarz