Duża wiedza oraz nadające się do wykorzystania w praktyce umiejętności specjalistów z firmy Truck Opony s.c.

Posted on Posted inUsługi

Duża wiedza oraz praktyczne zdolności specjalistów z przedsiębiorstwa Truck Opony s.c., którzy prowadzą mobilny serwis opon dla pojazdów ciężarowych powodują, że serwis cieszy się zaufaniem pośród kierowców z Wielkopolski i innych. Mobilny serwis wulkanizacyjny to wyjście nowoczesne, z jakiego robi użytek z chęcią wielu kierowców znajdujących się w trasie.

Zwłaszcza gdy chodzi o ciężarówki. W samochodach osobowych jest to albowiem nie tak duży kłopot. Specjaliści z mobilna wymiana opon wiedzą o tym, że przebita opona w ciężarówce jest już w większym stopniu kłopotliwa. Opony w tych pojazdach narażone są na większe obciążenia, z kolei ich reparacja może być trudna. Jest także mało zakładów stacjonarnych zajmujących się wymianą opon w tirach. Ze względu na specyfikę jazdy opony w ciężarówkach często mogą psuć się również w trasie. Nie w każdym przypadku kierowcy mogą bezproblemowo zjechać w bezpieczne i właściwe miejsce z autostrady.

Często nie ma również na to czasu, jeśli zlecenie ma wysoki priorytet pod względem terminu wykonania. I dokładnie w tych sytuacjach sprawdza się mobilny serwis opon. Od razu po tym, jak kierowca poinformuje o awarii, serwisanci przyjadą na miejsce wskazane przez klienta z kompletnym sprzętem. To gwarancja sprawnego montażu i demontażu opon ciężarowych w dowolnym rozmiarze.

Zrobione mogą być także pozostałe świadczenia: pogłębienie bieżnika opon, naprawa opon na zimno i na gorąco, sprawdzenie ciśnienia w oponach oraz wyważanie kół zależnie od rodzaju felgi z zastosowaniem techniki tradycyjnej albo proszkowej. Zapoznając się z opiniami na temat mobilnego serwisu, jakie umieszczone są na jego witrynie prędko można wywnioskować, że warto korzystać z takich świadczeń. W branży oponiarskiej firma ma on ponad 20letnie doświadczenie, a jej pracownicy ciągle się rozwijają w związku z czym żadne zlecenie nie jest wyzwaniem. Marka nawiązała współpracę z dużymi hurtowniami i z producentami opon.

Dodaj komentarz