Atuty osiedla Konstelacja 2E

Zalety osiedla Konstelacja 2E zachęcają do tego, aby kupić w takim miejscu apartament. To mieszkania w pobliżu Krakowa, idealnie umiejscowione. Bardzo blisko mieszkanie węgrzce funkcjonuje szkoła w Bibicach, przedszkole, a także centrum handlowe w Węgrzycach.

Dlatego to świetna propozycja dla młodych rodzin. Na stronie podany jest plan osiedla, ceny za apartament i od razu można także dokonać rezerwacji. Fundamenty wszystkich lokali mieszkaniowych są solidne. Ściany zewnętrzne zostały odpowiednio ocieplone, a elementy jakimi są stropy, schody, balkony oraz balustrady wykonano z wysokiej jakości tworzyw.

Dach zrobiony jest z solidnej płyty betonowej. Jest tu także zielony dach, z zielenią typu rozchodnik. Inne atuty związane ze standardem wykończenia to: trzyszybowe okna, rolety antywłamaniowe podtynkowe, drzwi wejściowe stalowe antywłamaniowe, a także stalowe ocynkowane schody zewnętrzne. Każdy apartament ma potrzebne instalacje, wpływające nie tylko na praktyczność, ale też i na codzienny komfort. Każda działka ogrodzona jest panelami. Dostępne są wszystkie przyłącza: wodne, kanalizacyjne, elektryczne i światłowód. Ogród jest przestronny i wyplantowany, a więc można się na nim relaksować. Do wybrania są 4 typy mieszkań, jakie mają powierzchnię od 64 do dziewięćdziesięciu dwóch m2. Wnętrza w dwupoziomowych mieszkaniach są zaprojektowane w celu stworzenia takiej przestrzeni, na jakiej zależy grupie docelowej.

Zwłaszcza, że można skorzystać z opcji wykończenia mieszkania pod klucz. Deweloper współpracuje z pracownią IMPERIUM WNĘTRZ oraz z FM Kuchnie. Można więc zamówić klasyczne, jak i nowoczesne kuchnie marki NOBILIA oraz ATLAS KUCHNIE. Godni zaufania dostawcy to spore ułatwienie i można również zamówić wyposażenie AGD do zabudowy oraz armatury kuchennej. Pompa ciepła z opcją chłodzenia, zielony dach, trzyszybowe okna PVC, przesuwne drzwi tarasowe, rolety antywłamaniowe, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe, światłowód, altany śmietnikowe to jedynie niektóre z elementów świadczące o nowoczesności osiedla.

Dodaj komentarz