Allinside – ułatwienie robienia transakcji w chińskim serwisie sprzedażowym

Posted on Posted inZakupy

Allinside to ogromne uproszczenie dokonywania zakupów na AliExpress. Jest to serwis stworzony głównie dla osób, które chciałyby skorzystać z AliExpress, lecz serwis ten nie jest dla nich czytelny albo mają problemy z jego obsługiwaniem. Polska forma AliExpress doceniana jest za zrozumiały koncept strony, w przeciwieństwie do oryginalnego odpowiednika. Nie jest dziwne, że sporo pochodzących z Polski kupujących przechodzi na Allinside.pl, gdzie wszystko jest przetłumaczone, przejrzyste i pozwala na o wiele szybsze dokonanie transakcji.

Można na tym serwisie łatwo wyszukiwać produkty i nie obawiać się, że w polskiej opcji doliczona będzie zwiększona opłata. Na Allinside.pl wystarczy wpisać w wyszukiwarce produkt, jaki planuje się kupić. Co istotne, można to robić w języku polskim, jak i w języku angielskim. Można podać słowa kluczowe o różnej długości, bo serwis jest w stanie zapamiętywać takie w większym stopniu zawiłe. Efekty w wyszukiwarce można przefiltrować, przykładowo pod względem zakresu cen. Kwoty podawane są w dolarach, w walutach jakie obowiązują na AliExpress, jak i można też błyskawicznie sprawdzać opłaty w polskich złotówkach. Jeżeli jakiś produkt zaciekawi kogoś w większym stopniu, wtedy klika w odnośnik „Sprawdź”.

Zostanie się przeniesionym w parę sekund do strony danego towaru, już w portalu AliExpress. Jeszcze przed kupnem produktu warto korzystać z opcji, jaką jest identyfikacja wiarygodnych sprzedających w AliExpress. W tym celu warto na Allinside sprawdzić odnośniki: „Reputacja”, „Opinie kupujących” oraz „Ilość transakcji”. Opłaca się także zaznajomić się z czasem dostarczenia oraz opłatami za określone przesyłki, aby nie ponosić sporych kosztów. Tak przydatne rady powodują, że Allinside to duże uproszczenie robienia zakupów w chińskim serwisie sprzedażowym. Jeśli ktoś zaczyna doświadczenia z serwisem, to za pomocą podanego serwisu może to robić bez problemu.

Dodaj komentarz